Çiftleri arama ve silme


Çiftlerin aranması ve
silinmesi için yazılım

Verilerle mi çalışıyorsunuz? Örneğin, adres listeleri ile pazarlama alanında? O zaman muhtemelen verilerinizin kalitesinin çoğu durumda olabileceği kadar iyi olmadığı gerçeğinden rahatsız olmuşsunuzdur. Örneğin, özellikle şirket veya kişi adları söz konusuysa, genellikle tanımlanması zor olan yinelenen girişler içerirler. Ya da farklı kaynaklardan gelen verileri birleştirme sorunuyla karşı karşıyasınız. O zaman aşağıdaki ürünlere bir göz atın:

  • DedupeWizard 8: Kullanımı basit, çok fazla uzmanlık gerektirmeyen, Excel'de e-posta veya posta adresi içerisinde çiftleri aramak için kullanılan bir program. Çiftleri arama işlemi bir adres listesi içerisinde ya da örneğin bir engelleme listesinde olduğu gibi iki liste arasında da yapılabilir.
  • DataQualityTools 8: DedupeWizard'a karşın DataQualityTools çift aramasında daha fazla imkan ve bunun dışında adreslerin işlenmesi konusunda örneğin veri alanlarının parçalanması ve özetlenmesi gibi bir dizi özellik sunmaktadır. Excel dosyalarının yanında ACCESS, dBase, Metin dosyaları, VistaDB ve MS SQL Server, ORACLE, MySQL ve PostgreSQL gibi veri tabanı sunucuları da işlenebilir.
  • BatchDeduplicator 8: BatchDeduplicator genel olarak çift kayıt araması konusunda DataQualityTools 'a benzer özelliklere sahiptir. DataQualityTools'da olduğu gibi büyük veri tabanları işlenebilir ve birkaç milyon veri dizinini işlemek genel olarak bir sorun teşkil etmez. Projeler planlanabilir ve bir uygulama zamanı belirlenebilir, böylece örneğin, her perşembe saat 14:00'da uygulama başlatılır.

daha fazla bilgi: www.dataqualityapps-turkey.com